מיגון מכונות בתעשייה מציל חיים

מיגון מכונות בייצור המותאם אישית

למפרט ודוגמאות של מיגון מכונות מפרספקס לחץ
מיגון מכונות למעבדות
מיגון מכונות מפרספקס
מהו מיגון מכונות ולמה הוא מיועד? מה כולל תהליך ייצור מיגון מכונות מפרספקס ואיזו חברה מתמחה בתחום?

מדי יום ביומו עובדים בתעשייה עושים שימוש במכונות, אשר ללא המיגון המתאים עלולות להעמיד אותם בסכנה.

הרי לא חסרים מקרים של תאונות עבודה המתרחשות בעקבות מכונות שאינן ממוגנות.

כתוצאה מהצורך להגן על עובדים במקום עבודתם נחקקה פקודת הבטיחות בעבודה אשר מטרתה להבטיח כי מכונות לא יהוו סיכון מוחלט לעובדים וזאת על ידי מיגון מכונות מתאים.

אילו חלקים מסוכנים הדורשים מיגון מכונות?

כל מכונה מורכבת מחלקים שונים. יש מכונות אשר מורכבות מחלקים בולטים או חדים, למכונות אחרות ישנם חלקים נעים או אוטומטיים וכן הלאה.

כאשר חלקים אלו של המכונה חשופים או עשויים לבוא במגע עם חלקים אחרים ואף עם העובדים עצמם, הם עלולים לסכן את הסובבים בשעת העבודה ולכן יש למגן אותם.

יחד עם זאת, מלבד החלקים החשופים ישנם גורמי סיכון רבים אחרים במכונות תעשייתיות כמו למשל רעש, רעידות, שחרור גזים רעילים, צפיפות מכונות, ריכוז פסולת או חומרי גלם ועוד אשר גם הם יכולים להוביל לנזק משמעותי.

על מנת למנוע את הסיכון עד כמה שניתן, יש לפנות לחברה המתמחה בייצור מיגון מכונות שתספק פתרון אשר יעזור להרחיק את גורם הסכנה מהעובדים עד כמה שניתן.

אילו פגיעות עלולות להתרחש ללא מיגון מכונות?

היות והפגיעות אשר עלולות להיגרם ממכונות ללא מיגון מכונות הולם הן רבות ומגוונות, הפגיעה יכולה להסתכם בצביטה או שפשוף והיא יכולה להגיע גם עד לכדי נכות או אובדן של ממש.

חברה המתמחה בייצור מיגון מכונות תוכל לספק לכם פתרון עבור כל אותם החלקים המסוכנים במכונה, וכך להקטין את הסבירות לפגיעתם של עובדים או אף למנוע את פגיעתם כליל.

מגוון רחב של מיגונים

כדאי לדעת: ישנם שני סוגים של מיגון למכונות האחד מיגון קבוע והשני נייד.

  • מיגון קבוע כשמו כן הוא, מותקן במיקום מסוים על המכונה מבלי שניתן להסיר אותו לאחר ההתקנה
  • בעוד שמיגון נייד ניתן להלביש על גוף המכונה או על אחד מחלקיה ולהסיר אותו בתום השימוש.

מיגון מכונות נותן פתרון הנדסי למגוון בעיות והוא מיוצר על ידי חומרי גלם איכותיים במיוחד ביניהם  פרספקס, פוליקרבונט, PVC, פוליפרופילן ועוד.

אנו בחברת שיווק שי מחזיקים בנסיון רב שנים בייצור מיגון למכונות שיאפשר להרחיק את העובד עד כמה שניתן מאזור הסכנה ולהגן עליו תוך כדי, תוך שימוש בחומרים הנכונים לטובת בטיחות המפעל והארגון שלכם.

מיגון למכונות מפרספקס – הבטיחות בראש

העובדים הם המשאב העיקרי של כל עסק וכל מפעל אך בניגוד למכונות – עצם הנוכחות של עובדים בשר ודם באזורי תפעול וייצור מחייב לשמור על בטיחותם שמירה מעולה.

במקביל לכך, עובדים אשר חשים בטוחים יוכלו להפיק הרבה יותר מעצמם וכן לא יחששו כי עבודתם מהווה גורם סיכון.

יחד עם זאת, חשוב כי ייצור מיגון מכונות יעשה על ידי חברה מקצועית, עם ניסיון בתחום ולא רק ניסיון הכרחי, אלא גם עבודה בהתאם לכל התקנים המחמירים.

בחברת שיווק שי אנו מתמחים בייצור מיגון למכונות ודואגים ללוות אתכם שלב שלב בכל התהליך: החל משלב התכנון והמדידות – ועד להתקנה בבית העסק.

לפרטים נוספים או לקבלת הצעת מחיר על מיגון מכונות העשוי מלוחות פרספקס, פלסטיקה הנדסית, פוליקרבונט, PVC, פוליפרופילן או מכל חומר אחר הנחוץ לכם – אנו מזמינים אתכם ליצור אתנו קשר עוד היום!

דילוג לתוכן