קופסאות פרספקס

אנו מתמחים בהכנת מוצרי תצוגה שמתאימים בדיוק למטרה שלך!
כל הקופסאות שאנו מייצרים מיועדים למגוון רחב של מטרות:
קופסאות פרספקס למעבדות

קופסאות למבחנות, אחסון לחומרים סטריליים או ביגוד. קופסאות עם מכסה או חופה – ניתן להוסיף נעילה חכמה לקופסאות וכיתוב על גבי פלסטיק דו שכבתי.

אקווריום אטום למים

אקווריום מפרספקס שקוף בעובי 8 מ"מ או יותר , אטום למים עם אפשרות להוסיף פיצ'רים נוספים.

קופסאות ממתקים

ייצור קופסאות ממתקים מפרספקס לפי הגודל הסטנדרטי או לפי גודל דרישת הלקוח. ניתן להוסיף נעילה חכמה לקופסאות, ידיות מיוחדות מפרספקס ועוד פיצ'רים נוספים.

קופסאות פרספקס שקופות

מתאים לסופרמרקט, קיוסק, פיצוציות וחנויות, תעשיות וללקוחות פרטיים לכל מטרה!

תיבות מפרספקס

תיבות בעלות 6 פאות או 5 פאות – שימושים עיקריים: לשמר את התוכן שבתוך התיבה. תיבות פרספקס נמצאות לרוב בתערוכות של פסלים ויצירות, התיבות מגנות על היצירות מפני נגיעות בו. ניתן להוסיף לתיבות פיצ'רים רבים. התייעצו עם המומחים שלנו.

חופות פרספקס

חופה בעלת 5 פאות, כאשר הצד השישי פתוח או בעל מכסה הזזה על מסילה, מכסה קבוע או נייד. את התיבות ניתן ליצור כשהן אטומות למים ולהוסיף להן פיצ'רים נוספים לפי דרישת הלקוח.

כוורת מפרספקס

קופסא עם חלוקה פנימית הנקראת "כוורת" ניתן לייצר כוורות מפרספקס בגדלים שונים ורוחב רצוי לכל תא. בנוסף, ניתן ליצור מכסה לכוורת עם נעילה חכמה, להוסיף מדבקה של פלסטיק דו שכבתי על גבי הקופסא לצורך זיהוי.

לקבלת הצעת מחיר לקופסאות פרספקס

קופסאות מפרספקס בייצור והתאמה אישית לכל מטרה

קופסאות מפרספקס ניתן לראות כמעט בכל מקום בו נסתובב באופן נסתר לעין. השקיפות של הפרספקס מאפשרת לנו להתמקד בדבר שבתוך הקופסא, כלומר להציג את מה שחשוב עבורי בדרך שתשמור עליו מפני העולם החיצון. לא פעם נתקלנו בקופסאות פרספקס לממתקים – הן מאפשרות לקונה להתרשם מהתוכן, להתגרות עם העיניים אך גם לשמר את מה שבתוך הקופסא ולהעניק למוצר טריות, איכות.

זו הסיבה העיקרית מדוע קופסאות מפרספקס הפכו כה פופולריות בקרב פיצוציות וחנויות לממכר ממתקים.

שיווק שי תעשיות פרספקס מתמחה בייצור קופסאות מאז 1987. המראה של קופסאות פרספקס לא השתנה הרבה עם השנים אך כן ניתן להגיע לגימורים שונים ומפותחים יותר בעזרת מכונות הלייזר שברשותינו המאפשרות לנו ליצור קופסאות מעניינות . קופסאות מפרספקס עם חריטה של לוגו וטקסט למשל.

לכל קופסא ניתן ליצור את הייחודיות שלה בעזרת ידיות מעניינות, צבע של לוחות פרספקס מהם נפיק את הקופסא, הדבקת של תגיות שם עשויות מפלסטיק דו שכבתי אשר עוזרות למעקב וזיהוי מהיר, וכמובן ניתן לחרוט על הפרספקס ולקבל טקסט / לוגו בגוון חלבי לבן – כל אלו ועוד מרכיבות את ייחודיות הקופסא והצגת מוצר הצריכה בצורה מעניינת ומושכת.

החדשנות העולמית אליה נכנסו בעשור האחרון מראה לנו עד כמה האדם אוהב לתעד את מה שמוצא חן בעיניו ולהציגו בעיני כולם בדרך הוירטואלית, בפייסבוק, אינסטרגם, בין חברים בקבוצות ועוד. לכן עלינו בעלי העסקים להסתכל על הדור הנוכחי כמקפצה לעסק שלכם, לדאוג למוצרי הפרסום להיות דבר שכיף לתעד ובדרך זו להשיג עוד פרסום לעסק שלך.

שיווק שי תעשיות פרספקס עומדת לרשותך ומציעה שירותייה בייצור, תכנון והרכבה של מוצרי פרסום כגון: קופסאות עשויות מפרספקס להצגת המוצר בדרך הטובה ביותר.

דילוג לתוכן