חריטה בלייזר

חריטה בלייזר על מגוון חומרים

המומחים של שיווק-שי מספקים לך חריטות לייזר על מגוון חומרים . החריטה עוזרת לפיקוח וזיהוי חלקים מהזעירים לגדולים ביותר.

בנוסף, ניתן ליישם את החריטה עבור מוצרי תצוגה ופרסום, חריטה על מתנות או חריטה אומנותית. החריטה מהווה פתרון אידאלי לכל מטרה – זה חסין, לא דוהה או יורד עם הזמן.

חריטה על פרספקס

ניתן לבצע חריטה בלייזר בעומק הפרספקס לפי דרישה. כמו כן, את החריטה ניתן לצבוע בצבע לפי בקשתך. אפשרות נוספת היא לצרוב את שטח הפנים של לוחות הפרספקס וכך לקבל סימון על הפרספקס בגוון חלבי/לבן .

שימושים של חריטה בלייזר על לוחות פרספקס: ניתן ליצור שלטים מפרספקס, דגמים לפרוייקטים ותצוגות, הקדשות על הפרספקס עבור מתנות ועוד.

חריטה על עץ

החריטה בלייזר על לוחות עץ: חריטה על MDF, חריטה על עץ צפצפה ועוד סוגים שונים של עץ עליו ניתן לחרוט. החריטה נכנסת לעומק החומר.

שימושים של חריטה בלייזר על עץ – שלטים מעץ, הקדשות על עץ כמתנות, מוצרי תצוגה שונים, חריטה של לוגו וטסקט על עץ ועוד.

חריטה אמנותית בלייזר

בעזרת המכשור בלייזר ניתן לחרוט טראבלים ודוגמאות מעוצבות על החומרים השונים (פרספקס, עץ..) חריטה אומנותית לפי דרישת הלקוח.

שימושים של חריטה אומנותית: דגמים מעוצבים, תמונות, תחתיות שתייה מעוצבות, הקדשות מעוצבות למתנות ועוד.

חריטה על מתכת

חריטה על מכשור וכלי עבודה בסביבתכם כדי להשיג סדר וארגון. חריטה של ברקודים, לוגו וטקסט על מגוון חומרים רחב: פלסטיק דו שכבתי, לוחות פרספקס, עץ, מתכות ועוד. בנוסף, ניתן לחרוט הקדשות על מתנות עשויות מתכת.

חריטה בלייזר על פלסטיק דו שכבתי

הפלסטיק הדו שכבתי הוא בעל שתי שכבות, שכבה ראשונה – שטח הפנים של החומר, השכבה השנייה – מתגלה בעת החריטה. שימושים: שילוט למדפים, שילוט ללוחות חשמל, הקדשה על מתנות ועוד.

אז איך זה עובד?

צרו איתנו קשר בטלפון להתייעצות 09-7657079 או שילחו אלינו פרטיכם.

אנו נדאג לכם להצעת מחיר ותחילת עבודה.

להצעת מחיר עבור חריטה לייזר

דילוג לתוכן